Apie mus

VIDAUS IR LAUKO DURŲ EKSPERTAI

jau virš 20 metų patirties durų prekyboje

APIE DORVILA

Pirmosios durys

Pirmąsias duris sumontavome dar 1995 metais. Šviežiai atrastos laisvės ir drąsos varomi nuo pat pradžių prekiavome lauko ir vidaus durimis. Nuo pradžių esame ir didmeninės ir mažmeninės prekybos durimis įmonė. Nuo veiklos pradžios nuolat plečiame asortimentą ir dirbame su klientais, kad patenkintume jų lūkesčius. Augdami pristatėme Lietuvai ir į asortimentą pridėjome didelį Techninių durų asortimentą. Rūpinamės savo darbuotojais, todėl daugelis specialistų įmonėje dirba ilgai, nemaža dalis – nuo įmonės įkūrimo. Didžiuojamės savo darbuotojų kvalifikacija, Mūsų specialistai su 10-20 metų patirtimi geba išspresti net sudėtingiausias klientų problemas.

Požiūris į kokybę

Atsakingai žiūrime į kiekvieną darbą, nepriklausomai ar tai vienkartinis klientas ar ilgametė partnerystė – Mūsų klientas mums svarbiausias. Įsiklausome į Jūsų poreikius ir kartu randame sprendimą konkrečiai Jūsų situacijai. Didelį dėmesį kreipiame į produkcijos kokybę, atidžiai tikriname duris ir kitas prekes, užtikriname, kad mūsų siūloma produkcija atitiktų specifikacijas ir aukštus kokybės reikalavimus. Nuolatos tobuliname savo paslaugų kokybę ir visada priimame konstruktyvią kritiką. Stengiamės įrodyti savo vertę ir tapti nuolatiniu partneriu mus pasirinkusiam klientui, statybos įmonei ar architektui.

Klientai

Mūsų duris perka Lietuvoje gerai žinomos statybinės firmos, architektai ir kitos kompanijos, bei fiziniai asmenys. Per metus užsitarnavome nepriekaištingą reputaciją kaip patikimas durų tiekėjas ir kas dieną dirbame kad šią reputaciją pateisinti. Didelės statybos įmonės yra vieni pagrindinių mūsų klientų ir verslo partnerių. Jie mus vertina už gebėjimą rasti ir pasiūlyti kokybiškus ir ekonomiškus sprendimus ir duris tiekti laikantis numatytų terminų.

Paslaugos

UAB „Dorvila“ parduoda vidaus, lauko duris, garažo vartus, Duris atitinkančias specifines ir technines specifikacijas, bei įvarius durų priedus bei aksesuarus. Taip pat teikiame daug papildomų paslaugų susijusių su durimis: konsultacijas, matavimus ir durų montavimą, garantinį bei pogarantinį aptarnavimą, bei užtikrina šių paslaugų nepriekaištingą kokybę. Įmonėje sukurta darni užsakymų priėmimo, vykdymo bei pristatymo sistema, kuri užtikrina, kad Jūsų durys bus pristatytos laiku ir tobuloje kondicijoje.

Dirbame su Lietuvos bei užsienio – Estijos, Latvijos, Vokietijos, Rusijos, Lenkijos, Baltarusijos, Suomijos ir kt. įmonėmis. Esame patikimas partneris, daug kartų įrodęs savo vertę ir ekspertiškumą durų srityje.

Sprendimai, o ne medžiagos

Mūsų tikslas – patiekti klientams ne medžiagas, bet sprendimus. Tiekdami sprendimus klientams, siekiame geriausio kainos ir kokybės derinio. Nuolat domimės statybinių medžiagų naujovėmis ir, atrinkę geriausius sprendimus, nuolat pateikiame savo klientams. Mūsų asortimente rasite naujovių, kurios jums suteiks naujų galimybių. Informaciją apie mūsų produktus galite rasti šioje svetainėje, o susidomėję ir apsilankę mūsų biure-salone būsite maloniai aptarnauti ir galėsite išsamiau susipažinti su siūlomos produkcijos asortimentu.

Susisiekite

Džiaugiamės esamais klientais ir nuolat ieškome naujų. Jeigu dar nesate mūsų klientas, tai tikimės, jog juo tapsite artimiausiu metu. Kviečiame visas statybines įmones, privačius statytojus bei mažmenines prekybos įmones abipusiai naudingam bendradarbiavimui.

Užsakymai priimami:
Vilniuje: S. Žukausko g. 43, Verkių g. 35;
Kaune: Partizanų g. 15A.
Šalimais esantys bendrovės sandėliai leidžia bendrovei dirbti sklandžiai ir operatyviai, o klientams – duris gauti greitai.

MŪSŲ KLIENTAI MUS VERTINA UŽ:

  • kokybiškas ir patikimas duris

  • profesionalius patarimus ir ekspertines konsultacijas durų klausimais

  • greitą aptarnavimą ir atsakingą požiūrį į klientą

  • puikias kokybiškų durų kainas

MŪSŲ PARTNERIAI

  • Erkado vidaus durys
  • Aigipto durys
  • Hormann durys ir garažo vartai
  • Viljandi durys
  • Brodoor durys
  • Astrumandi